Kineziologie One Brain

Jakákoliv negativní emoce spojená s námi nebo s druhými je břemenem pro náš systém.
Odblokování minulých traumat může změnit naši budoucnost.

Kineziologie je nauka o svalech.
Jejím cílem je udržovat rovnovážný zdravotní stav pomocí svalů lidského těla.

Každý stres se projevuje v našich svalech. Negativní emoce zablokují energetické proudění v určitě oblasti mozku a tím i v příslušné části těla, kterou tato oblast mozku řídí. Terapeut může pomoci svalového testu tyto blokády vyhledat a jemnými korekcemi energetický tok obnovit.
Facilitátor pracuje s klientem pomocí svalového testu, kdy jemně zatlačí na mírně předpažené ruce klienta a získává odpověď na svou otázku. Sval reaguje na negativní informaci oslabením, na pozitivní informaci napnutím svalu.

Nejedná se o hypnózu, klient je po celou dobu při vědomí a v maximálně možné míře hledá on sám cestu. Facilitátor je průvodcem.

Kineziologie netestuje budoucnost a neléčí nemoci. Nepracuje s problémem samotným, ale se stresem v souvislosti s ním. Odblokovává negativní emocionální stres z problému, neodstraňuje problém samotný.

Kineziologie One Brain si klade za cíl identifikovat a odstranit emocionální traumata z minulosti, která omezují vnímání v přítomnosti.
Tím poskytuje možnost volby tam, kde člověk cítí, že volbu nemá a může začít pozitivně měnit svou budoucnost.

Jak v přítomnosti reagujeme (vědomí) souvisí s volbami, které jsme uskutečnili v minulosti (podvědomí) v podobných situacích dle toho, jakými životními zkušenostmi jsme od početí prošli (úroveň těla).

Testovaná osoba v průběhu odblokování:
  • naladit se na řeč těla, nepřemýšlet nad tím, nenutit tělo odpovídat jak by mělo, uvolnit se a být přítomen
  • sebejistota v pozitivní výsledky – budu přístupný, svalový test není hra „kdo z koho“
  • nadechnout se a dýchat po celou dobu, prsty na rukou volně od sebe

Žádné komentáře:

Okomentovat