pondělí 19. ledna 2015

Nabídka externí spolupráce mateřským školám

Mateřským školám (v okolí Uh. Hradiště, Uh. Brodu, Zlína) nabízím externí spolupráci. Mohu do MŠ dojíždět a vést skupinovou předškolní přípravu.

Nabízím grafomotorický kurz, postupný nácvik uvolňovacích cviků kloubů ruky po správný úchop tužky.

Případně mohu s dětmi pracovat na celkovém rozvoji, zrakového, sluchového vnímání, nácviku pozornosti, paměti, spojeném s grafomotorikou.

U dětí, které mají hůře vyvinutý fonematický sluch, mohu pracovat pomocí metody fonematického uvědomování Elkonin na zlepšení slabikování a hláskování. Tato metoda je minimálně na 16 lekcí, ideálně 32. Lekce trvá zhruba půl hodiny, maximální počet je 6 dětí. Tento nácvik může probíhat i 2x týdně, aby se lekce zvládly projít do konce školního roku.