úterý 2. srpna 2016

Skype konzultace

Chcete konzultovat školní zralost svého dítěte, úroveň jeho grafomotorických dovedností, případně se poradit, jak řešit školní potíže, ale nemůžete se osobně dostavit? Chtěli byste doporučit vhodné programy, pomůcky a materiály pro Vaše dítě?
Nabízím Vám konzultaci přes skype.

Během hovoru můžeme použít i web kameru, zejména pokud se jedná o správnost úchopu psacího náčiní a uvolnění ruky.
Hovor přes skype je zdarma, platí se cena za poskytnutou konzultaci dle délky hovoru. Informace o ceně najdete v sekci služby a ceník
Skype konzultaci můžete objednat na adrese pripravadoskoly@centrum.cz nebo na telefonním čísle 775 285 795. V mailu navrhněte termín konzultace a uveďte Vaše skype jméno.
Poté vyčkejte na potvrzení termínu a zaslání podkladů pro zaplacení konzultace.
Termín konzultace je závazný. Pokud jej budete potřebovat z jakýchkoliv důvodů zrušit nebo přesunout, informujte mne, prosím, co nejdříve, pomůžete mi předejít značným organizačním potížím. Děkuji.