pátek 8. února 2019

pomalu a hravě :-)

Únor je ideálním obdobím začít pracovat na oslabených oblastech u dětí, které v září nastupují do první třídy, zejména pokud se jedná o děti po odkladu školní docházky.
Máme před sebou půl roku, během kterého můžeme dítě posunout intenzivní stimulací potřebných oblastí.

Pokud se chcete s Vaším dítětem začít pomalu připravovat na školu nebo i pokud víte o oslabené oblasti (ať je to grafomotorika, sluchové nebo zrakové vnímání, apod) a nevíte, jak začít, nebo by Vám vyhovovalo pravidelné vedení a konzultace, můžete se mi kdykoliv ozvat. Jsem nakloněna i online konzultacím :-)

Ve spolupráci s rodinami úspěšně používám akreditované stimulační programy (Elkonin, Maxík, Kupoz, aj), kterými dokážeme nejen posílit potřebné funkce, ale dodat dítěti spokojenost a sebevědomí.

Těším se na Vaše děti,
Helča Březinová